„Aš tavo aidas, Lietuva“
„Aš tavo aidas, Lietuva“
III TARPTAUTINIS ŠOKIŲ KONKURSAS „CHRISTMAS STARS”
III TARPTAUTINIS ŠOKIŲ KONKURSAS „CHRISTMAS STARS”
Susitiksime rugsėjį?
Susitiksime rugsėjį?
{gallery}/galerija/Naujienos/darzelinuku lankymas{/gallery}
Visą gruodžio mėnesį „Gerosios patirties sklaidos“ būrelio nariai ruošėsi užsiėmimams ir vedė juos vaikų darželių auklėtiniams, kviesdami nuo rugsėjo mažylius mokytis „Saulėtekio“ progimnazijoje. Progimnazistai surengė žaismingus lietuvių kalbos ir matematikos „egzaminus“, kuriuos išlaikė visi darželių auklėtiniai. Mergaitės ir berniukai prisistatydami pasakydavo pirmosios savo vardo raidės pavadinimą, paskui tvarkingai kėlė rankytes, norėdami atsakyti į klausimus, kuo skiriasi vaikų darželiai ir mokyklos, ką simbolizuoja jų pavadinimai. Atlikę užduotėles, mažieji gavo lietuvių kalbos „egzamino“ išlaikymo patvirtinimą – prizą.
Po to jų laukė dar vienas išbandymas – matematikos žinių patikrinimas. Suskaičiavę, kiek raidžių sudaro jų darželių ir „Saulėtekio“ pavadinimus, kiek vaikučių grupėje, kiek personažų buvo progimnazistų suvaidintoje pasakoje, darželinukai išlaikė ir antrąjį egzaminą bei buvo apdovanoti saldžiais prizais ir progimnazijos simboliais – besišypsančiomis saulytėmis.
Reklamuodami savo mokymosi įstaigą, mokiniai ne tik susipažino su priešmokyklinių grupių vaikučiais ir pakvietė juos mokytis „Saulėtekio” progimnazijoje, bet ir susidraugavo su tais linksmais nenuoramomis.
V. Lizdenienė
Akcija „Aš padedu paukšteliams žiemą”
Akcija „Aš padedu paukšteliams žiemą“
{gallery}/galerija/gamtasaugine veikla/Akcija rupinames pauksteliais{/gallery}
Kasmet pasikartojanti šalta žiema išbando ir užgrūdina visa, kas gyva. Taip jau yra, kad pavasario sulaukia tik patys stipriausi, ištvermingiausi. Ir dar tie, kuriems laiku ištiesiame pagalbos ranką.
„Saulėtekio“ progimnazijos mokiniai aktyviai įsitraukė į paukščių globos akciją ‒ projektą „Aš padedu paukšteliams žiemą“. Mokyklos mokiniai kartu su tėveliais gamino lesyklėles ir jas pakabino mokyklos teritorijoje. Mažieji paukščių draugai per klasės valandėles aptarė, kokių rūšių sparnuočiai lieka žiemoti Lietuvoje, kodėl reikia globoti ir lesinti paukštelius žiemą bei koks lesalas jiems tinka.
Tokiu būdu vaikai mokėsi gerumo, atsakingumo ir pareigingumo ‒ juk kartu su mokytojais įsipareigojo paukšteliais rūpintis nuolat, kol, anot, K.Donelaičio, saulelė „vėl atkopdama“ paskelbs pavasarį.
Rasa Plėtienė
Knygų Kalėdos padėka
Dėkojame, dovanojusiems mokyklos bibliotekai knygas!!!
Mokyklos direktoriui A. Gedeikiui (2kn.), direktoriaus pavaduotojoms ugdymui L. Valickienei bei J. Anilionienei, mokytojoms - L. Dargužienei, J. Drąsutytei, vyr.buhalterei Z. Vaičikonienei, bibliotekininkei R. Paulavičienei, logopedei V. Šiukščiuvienei.
Mokiniams:
1. I. Dociutei 7b kl. – 3 kn.
2. I. Kielaitei 7a kl.– 1 kn.
3. A. Gritėnaitei 1c kl. – 1 kn.
4. E. Savickaitei 1a kl. – 1 kn.
5. V. Butrimui 2b kl. – 1 kn.
6. R. Petrauskaitei 3a kl. – 5 kn.
7. A. ir S. Melaikoms 8a kl. – 3 kn.
8. D. Kochanauskui 2b kl. – 5 kn.
9. V. Pauriui 2c kl. – 3 kn.
10. U. Zamžickaitei 3a kl. – 2 kn.
11. M. Krasauskaitei 3a kl. – 1 kn.
12. A. Kurmytei 6b kl. – 1 kn.
13. J. Martusevičiui 3c kl. – 1 kn.
14. M. Mordasui 2b kl. – 3 kn.
15. M. Šamšonaitei 4c kl. – 2 kn.
16. H. Šumnauskui 3c kl. – 1 kn.
17. O. Gasiūnaitei 3c kl. – 2 kn.
18. V. Urbelytei 3 c kl. – 2 kn.
19. J. Noreikaitei 3c kl. – 2 kn.
20. A. Eigirdaitei 3c kl. – 3 kn.
21. P. Masilioniui 3c kl. – 1 kn.
22. D. Garlauskaitei 4a kl. – 3 kn.
Klasėms:
5d kl. (aukl. V. Žičkaitė) – 2 naujas knygas;
6b kl. (aukl. D. Žemaitienė) – 1 naują knygą;
7b kl. (aukl. D. Gedeikienė) – 1 naują knygą;
1d kl. (aukl. R. Dovydienė) – 1 naują knygą;
1a kl. (aukl. A. Svetikienė) – 3 naujas knygas;
5a kl. (aukl. V. Balčiūnienė) – 3 naujas knygas;
2c kl. (aukl. R. Plėtienė) – 1 naują knygą;
6a kl. (aukl. E. Rūkštelienė) – 1 naują knygą;
8c kl. (aukl. A. Masiliūnienė) – 1 naują knygą;
1c kl. (aukl. Ž. Raščiuvienė) – 2 naujas knygas;
3b kl. (aukl.A. Vilkončienė) – 1 naują knygą;
2b kl. (aukl. D. Bajorienė) – 3 naujas knygas;
4b kl. (aukl. D. Andrijauskaitė) – 7 kn.
7c kl. (aukl. A. Kurulytė) – 1 kn.;
5b kl. (aukl.V. Lizdenienė) – 1 naują knygą;
5c kl. (aukl.A. Šidlauskaitė) – 1 naują knygą.
Taip pat dėkojame 6a kl. mokiniui T. Abramavičiui bei 2b kl. mokiniui J. Smičiui, kurie dar vasarą padovanojo bibliotekai nors ir ne naujų, bet vertingų knygų.
Skaitytojų vardu – bibliotekos vedėja L.Šikšnienė
Išrinktas projekto „Žalioji Europa“ logotipas
Išrinktas projekto „Žalioji Europa“ logotipas
Vienos iš projekto narių, mokyklos iš Latvijos, organizuotame konkurse dalyvavo po penkis logotipus, sukurtus latvių, slovėnų, lenkų, italų ir „Saulėtekio“ moksleivių.
Mūsų mokyklai atstovauti dailės mokytojos D. Kalendienė ir V. Balčiūnienė atrinko S. Melaikos (8a kl.), R. Vepštaitės (8b kl.), I. Pečiulytės (6 a kl.) ir du K. Balčiūno (6b kl.) darbus. Projekto logotipu išrinktas moksleivio iš Lenkijos sukurtas logotipas.
Regina Beinartaitė
Pilietiškumo akcija „Atmintis gyva, nes liudija“
Pilietiškumo akcija „Atmintis gyva, nes liudija“
Prieš 26 metus mes nebuvome NATO ir ES narėmis, mūsų teritorijoje vis dar šeimininkavo okupacinė kariuomenė, tačiau vieninga ir laisvės trokštanti tauta tomis dienomis apgynė Lietuvos nepriklausomybę ir pasipriešino agresoriui. Mūsų kova žavėjosi ir mus palaikė demokratines vertybes išpažįstanti tarptautinė bendruomenė ir kitos iš totalitarinio režimo gniaužtų trokštančios išsivaduoti tautos.
Auštant Sausio 13-osios rytui kas kartą vėl juntame ypatingą 1991-ųjų dvasią, kai tauta buvo pasiryžusi ginti iškovotą laisvę bet kokia kaina. Tegul žvakės liepsna kiekvieno mūsų lange bus nepamirštamo sausio laužų atspindys ir vienybės ženklas“, – kviečia prie pilietinės iniciatyvos prisijungti jos globėja Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.
Šią pilietiškumo iniciatyvą Tarptautinė komisija organizuoja kasmet nuo 2008 metų. Ji yra „Mokymo apie totalitarinių režimų nusikaltimus, nusikaltimų žmoniškumui prevencijos ir tolerancijos ugdymo programos“ sudėtinė dalis.
Progimnazijos bendruomenė paminėjo Laisvės Gynėjų dieną.
Mokytoja Irena Gasiūnienė
{gallery}/galerija/Renginiai/Atmintis gyva{/gallery}
Technologijų pamoka ant ratų
Technologijų pamoka ant ratų
Išrinktas projekto „Žalioji Europa“ logotipas
Išrinktas projekto „Žalioji Europa“ logotipas
Mūsų mokyklai dalyvaujant "Erasmus+" projekte „Žalioji Europa“ viena iš skelbtų veiklų buvo sukurti šio projekto logotipą. Kiekviena projekte dalyvaujanti mokykla konkursui turėjo pateikti po 5 mokinių sukurtus logotipus. Konkursą vykdė Latvijos atstovai. Jam buvo pateikti latvių, slovėnų, lenkų, italų ir mūsų progimnazijos moksleivių sukurti logotipai.
Mūsų mokyklai atstovauti dailės mokytojos D. Kalendienė ir V. Balčiūnienė atrinko S. Melaikos (8a kl.), R. Vepštaitės (8b kl.), I. Pečiulytės (6a kl.) ir du K. Balčiūno (6b kl.) darbus. Projekto „Žalioji Europa“ logotipu išrinktas moksleivio iš Lenkijos sukurtas darbas.
Mokytoja Regina Beinartaitė
Gripo epidemija
Gripo epidemija
Dėl sergamumo gripu ir ūmiomis kvėpavimo takų infekcijomis, mokykloje pamokos nevyks š.m. sausio 24 - sausio 27 dienomis.
Projekto “Green Europe“ pirmasis etapas
Projekto “Green Europe“ pirmasis etapas
Erasmus+ projekte “Green Europe“ dalyvaujančios mokyklos iš Latvijos, Lenkijos, Slovėnijos, Italijos ir Lietuvos (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazijos) jau baigė atlikti numatytas veiklas ruošiantis vizitui į Italiją. Vasario 27-kovo 3 dienomis šių mokyklų atstovai – po 4 mokinius ir 2 mokytojus – susitiks Italijos mokykloje.
Mūsų mokyklos mokiniai aktyviai įsijungė į skelbtas veiklas: visi 5-8 klasių mokiniai, norintys dalyvauti projekte, rašė motyvacinį laišką bei dalyvavo kūrybiniuose konkursuose. Dailės pamokose 5-8 klasių mokiniai, konsultuojami dailės mokytojų Danutės Kalendienės ir Vitalijos Balčiūnienės, kūrė projekto “Green Europe” logotipą. Geriausiais logotipais pripažinti Simono Melaikos (8a kl.), Rasos Vepštaitės (8b kl.), Ievos Pečiulytės (6c kl.) ir Kosto Balčiūno (6b kl.) sukurti darbai.
Anglų kalbos pamokose 5-8 klasių mokiniai, konsultuojami savo anglų kalbos mokytojų Ramunės Ražanskienės, Živilės Bogušienės, Editos Šukienės, Zinos Girdvainienės, Svetlanos Dambrauskienės ir Reginos Beinartaitės, kūrė ir iliustravo savo angliškus eilėraščius bei istorijas tema „Kalėdų stebuklas“. Įdomiausius, gražiausius ir angliškai taisyklingiausius kalėdinius kūrinius sukūrė Indrė Padvilikytė (8a kl.), Austyna Miežinytė (6b kl.), Miglė Bukauskaitė (8a kl.), Edvardas Ražanskas (7b kl.), Deimantas Blažys (5a kl.), Tomas Neimontas (8b kl.), Saulė Turleckaitė (8c kl.), Ugnė Valatkevičiūtė (5b kl.), Ieva Pečiulytė(6c kl.), Gabija Janutytė (6a kl.), Kristijonas Žemaitis (8c kl.), Deimantė Šeibokaitė (7c kl.), Kristupas Kupčinskas (6a kl.), Austėja Lazickaitė (6a kl.), Simonas Melaika (8a kl.) ir Augustė Melaikaitė (8a kl.).
8 klasių mokiniai, konsultuodamiesi su informacinių technologijų mokytoja Daiva Jukniene ir anglų k. mokytoja Regina Beinartaitė, paruošė pristatymus anglų kalba ,,Lietuvos švietimo sistema“. Puikius mūsų šalies švietimo sistemos pristatymus sukūrė Simonas Melaika (8a kl.) ir Augustė Melaikaitė (8a kl.).
7 klasių mokiniai konkuravo kurdami net du pristatymus anglų kalba – „Mokyklos pristatymas“ ir „Gražiausi Lietuvos gamtos kampeliai“. Rengdami mūsų progimnazijos pristatymą septintokai konsultavosi su informacinių technologijų mokytoja Aukse Stasiškiene ir anglų k. mokytoja Regina Beinartaite. Kartu dirbdami mokyklos pristatymą sukūrė Augustas Horban (7c kl.), Goda Mickevičiūtė (7b kl.) ir Austėja Jurevičiūtė (7b kl.).
Konsultuojami geografijos mokytojo Svajūno Gaigalo ir anglų k. mokytojos Reginos Beinartaitės geriausiai vertinimo kriterijus atitinkantį pristatymą „Gražiausi Lietuvos gamtos kampeliai“ parengė Austėja Jurevičiūtė (7b kl.) ir Goda Mickevičiūtė (7b kl.).
Mokiniai, aktyviausiai įsijungę į įvairias veiklas bei sukūrę geriausius pristatymus, atrinkti atstovauti mūsų mokyklai. Jie, nuvykę į pirmąjį projekte dalyvaujančių mokyklų atstovų susitikimą Italijoje, pateiks šiuos pristatymus:
• Simonas Melaika (8a kl.) –„Lietuvos švietimo sistema“;
• Austėja Jurevičiūtė ir Goda Mickevičiūtė (7b kl.) –„Gražiausi Lietuvos gamtos kampeliai“;
• Augustas Horban (7c kl.), Goda Mickevičiūtė ir Austėja Jurevičiūtė (7b kl.) –„Mokyklos pristatymas“.
Mokinius lydės anglų k. mokytojos Ramunė Ražanskienė ir Regina Beinartaitė.
Projekto mokyklos koordinatorė anglų k. mokytoja metodininkė Regina Beinartaitė
Mikučiukas kalėdinėje mugėje
„Mikučiukas“ kalėdinėje mugėje
Kalėdų stebuklą kuriame patys
Kalėdų stebuklą kuriame patys
Išrinktas projekto „Žalioji Europa“ logotipas
Išrinktas projekto „Žalioji Europa“ logotipas
Mūsų progimnazijai dalyvaujant “Erasmus+” projekte „Žalioji Europa“ viena iš skelbtų veiklų buvo sukurti projekto logotipą. Kiekviena projekte dalyvaujanti mokykla – Italijos, Slovėnijos, Lenkijos, Latvijos ir Lietuvos (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija) – pateikė po penkis geriausius moksleivių sukurtus logotipus. Šį konkursą vykdė viena iš projekto narių, mokykla iš Latvijos.
Mūsų mokyklai atstovauti dailės mokytojos D. Kalendienė ir V. Balčiūnienė atrinko S. Melaikos (8a kl.), R. Vepštaitės (8b kl.), I. Pečiulytės (6 a kl.) ir du K. Balčiūno (6b kl.) darbus. Projekto logotipu išrinktas moksleivio iš Lenkijos Alan Rynkiewicz sukurtas darbas.
Mokytoja Regina Beinartaitė
Projekto “Green Europe“ pirmasis etapas
Projekto “Green Europe“ pirmasis etapas
Erasmus+ projekte “Green Europe“ dalyvaujančios mokyklos iš Latvijos, Lenkijos, Slovėnijos, Italijos ir Lietuvos (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazijos) jau baigė atlikti numatytas veiklas ruošiantis vizitui į Italiją. Vasario 27-kovo 3 dienomis šių mokyklų atstovai – po 4 mokinius ir 2 mokytojus – susitiks Italijos mokykloje.
Mūsų mokyklos mokiniai aktyviai įsijungė į skelbtas veiklas: visi 5-8 klasių mokiniai, norintys dalyvauti projekte, rašė motyvacinį laišką bei dalyvavo kūrybiniuose konkursuose. Dailės pamokose 5-8 klasių mokiniai, konsultuojami dailės mokytojų Danutės Kalendienės ir Vitalijos Balčiūnienės, kūrė projekto “Green Europe” logotipą. Geriausiais logotipais pripažinti Simono Melaikos (8a kl.), Rasos Vepštaitės (8b kl.), Ievos Pečiulytės (6c kl.) ir Kosto Balčiūno (6b kl.) sukurti darbai.
Anglų kalbos pamokose 5-8 klasių mokiniai, konsultuojami savo anglų kalbos mokytojų Ramunės Ražanskienės, Živilės Bogušienės, Editos Šukienės, Zinos Girdvainienės, Svetlanos Dambrauskienės ir Reginos Beinartaitės, kūrė ir iliustravo savo angliškus eilėraščius bei istorijas tema „Kalėdų stebuklas“. Įdomiausius, gražiausius ir angliškai taisyklingiausius kalėdinius kūrinius sukūrė Indrė Padvilikytė (8a kl.), Austyna Miežinytė (6b kl.), Miglė Bukauskaitė (8a kl.), Edvardas Ražanskas (7b kl.), Deimantas Blažys (5a kl.), Tomas Neimontas (8b kl.), Saulė Turleckaitė (8c kl.), Ugnė Valatkevičiūtė (5b kl.), Ieva Pečiulytė(6c kl.), Gabija Janutytė (6a kl.), Kristijonas Žemaitis (8c kl.), Deimantė Šeibokaitė (7c kl.), Kristupas Kupčinskas (6a kl.), Austėja Lazickaitė (6a kl.), Simonas Melaika (8a kl.) ir Augustė Melaikaitė (8a kl.).
8 klasių mokiniai, konsultuodamiesi su informacinių technologijų mokytoja Daiva Jukniene ir anglų k. mokytoja Regina Beinartaite, paruošė pristatymus anglų kalba ,,Lietuvos švietimo sistema“. Puikius mūsų šalies švietimo sistemos pristatymus sukūrė Simonas Melaika (8a kl.) ir Augustė Melaikaitė (8a kl.).
7 klasių mokiniai konkuravo kurdami net du pristatymus anglų kalba – „Mokyklos pristatymas“ ir „Gražiausi Lietuvos gamtos kampeliai“. Rengdami mūsų progimnazijos pristatymą septintokai konsultavosi su informacinių technologijų mokytoja Aukse Stasiškiene ir anglų k. mokytoja Regina Beinartaite. Kartu dirbdami mokyklos pristatymą sukūrė Augustas Horban (7c kl.), Goda Mickevičiūtė (7b kl.) ir Austėja Jurevičiūtė (7b kl.).
Konsultuojami geografijos mokytojo Svajūno Gaigalo ir anglų k. mokytojos Reginos Beinartaitės geriausiai vertinimo kriterijus atitinkantį pristatymą „Gražiausi Lietuvos gamtos kampeliai“ parengė Austėja Jurevičiūtė (7b kl.) ir Goda Mickevičiūtė (7b kl.).
Mokiniai, aktyviausiai įsijungę į įvairias veiklas bei sukūrę geriausius pristatymus, atrinkti atstovauti mūsų mokyklai. Jie, nuvykę į pirmąjį projekte dalyvaujančių mokyklų atstovų susitikimą Italijoje, pateiks šiuos pristatymus:
• Simonas Melaika (8a kl.) –„Lietuvos švietimo sistema“;
• Austėja Jurevičiūtė ir Goda Mickevičiūtė (7b kl.) –„Gražiausi Lietuvos gamtos kampeliai“;
• Augustas Horban (7c kl.), Goda Mickevičiūtė ir Austėja Jurevičiūtė (7b kl.) –„Mokyklos pristatymas“.
Mokinius lydės anglų k. mokytojos Ramunė Ražanskienė ir Regina Beinartaitė.
Projekto koordinatorė mokykloje anglų k. mokytoja metodininkė Regina Beinartaitė
Stalo teniso nugalėtojai
Stalo teniso nugalėtojai
2016-2017 m.m. Panevėžio miesto 2001 m. gimimo ir jaunesnių vaikinų ir merginų stalo teniso varžybose iškovojo pirmąsias vietas šie progimnazijos mokiniai:
1. Augustė Melaikaitė 8a;
2. Fausta Didžgalvytė 8c;
3. Austėja Zaprudskaja 6c;
4. Nojus Štilinis 8c;
5. Nojus Makačiūnas 8c;
6. Titas Rimkevičius 6a;
7. Matas Mačiulaitis 8c;
8. Augustinas Mickevičius 6a.
Kalėdinis turgelis – Weihnachtsmarkt 2016
Kalėdinis turgelis – Weihnachtsmarkt 2016
Paukštelių lesinimas – pramoga ir pagalba giesmininkams
Paukštelių lesinimas – pramoga ir pagalba giesmininkams
{gallery}galerija/gamtasaugine veikla/Pauksteliu lesinmas{/gallery}
Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija gavo patvirtinimą, kad nuo 2016 m. rugsėjo 26 d. dalyvauja tarptautinėje gamtosauginių mokyklų programoje. Tai yra viena iš penkių Aplinkosauginio švietimo fondo (FEE) pasaulyje įgyvendinamų programų. Pagrindinis fondo tikslas – aplinkosauginis švietimas ir visuomenės savimonės kėlimas įtraukiant įvairaus amžiaus ir tautybių žmones per formalų ir neformalų švietimą.
Nuo šių mokslo metų mokykla įsitraukė ir į tarptautinį švietimo mainų paramos fondo projektą „Žalioji Europa“. Progimnazijos pradinukai dalyvauja Panevėžio gamtos mokyklos projekte „Už vieną trupinėlį čiulbėsiu visą vasarėlę“. Mokyklos bendruomenė aktyviai įsijungė į gamtosauginę veiklą.
Atėjus žiemai, būtina pasirūpinti paukšteliais. Mokiniai ir mokytojai ėmėsi veiklos: pradinukai ir mokytojos R. Dovydienė, R. Plėtienė ir D. Petrauskienė mokyklos koridoriuose pakabino informacinius stendus „Žiemojantys paukščiai“ ir ,,Kaip pasigaminti lesyklėlę ir taisyklingai lesinti paukštelius“. Foto būrelio nariai užfiksavo ir surengė savo darbų parodą „Žiema ir paukščiai“. Kiekviena klasė pagamino lesyklėlę ir pakabino mokyklos teritorijoje. Vyresnių klasių mokiniai surengė rankdarbių ir saldumynų mugę, o už surinktas lėšas nupirko paukšteliams lesalo. Bendradarbiaujama su ūkininkais, kurie noriai padovanojo grūdų.
Tikimės, kad mokiniai, įsitraukę į gamtosauginę veiklą, įgys praktinių žinių, taps atsakingesni, pareigingesni, o paukštelių lesinimas jiems taps ne tik pramoga, bet ir pagalba paukščiams.
Panevėžio ,,Saulėtekio“ progimnazijos pradinių klasių mokytoja Diana Petrauskienė
Nuotraukos autorė D.Petrauskienė
Ąžuolo laimėjimas
Ąžuolo laimėjimas
Kai daugelį Jūsų į lovas buvo paguldęs aršusis gripas ir mokyklos koridoriais vaikščiojo tik stiprūs ir visokiems virusams atsparūs mokytojai, šeštosios 6B klasės mokinys Ąžuolas Šiukščius... repetavo Vytauto V. Landsbergio „Rudnosiuko istorijų“ ištrauką, kurią raiškiai, su humoro gaidele perskaitė (supraskit, atmintinai) sausio 26-ąją Panevėžio lėlių vežimo teatre vykusiame Lietuvos meninio skaitymo konkurso miesto etape ir... laimėjo pirmąją vietą. Šaunuolis! Sveikiname.
Ąžuolo amžiaus skaitovų grupėje (5-8 kl.) dalyvavo 15 mokinių iš miesto mokyklų, taigi pergale pelnytai galima didžiuotis. Mokinį palaikė ir tekstą „įveikti“ padėjo mokytoja Rima Šarkanienė.
Dabar Ąžuolo laukia Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninis etapas, kuris vyks 2017 m. kovo 4 d. Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijoje.
Nuoširdžiai linkime sėkmės.
Išėjusios amžinybėn mokytojos
Į laiko tolius bėgdami
prieš amžinybę metai blanksta.
Ir gyveni su mintimi,
kad viskas nulemta iš anksto.
Tas laikas – kaip staigi ugnis - vis siautėja,
negaili nieko.
Dvi datos – o tarp jų brūkšnys.
Virš jo – tik meilė pasilieka... (St. Nedzinskienė)
Neseniai prasidėję nauji metai ,,Saulėtekio“ bendruomenei atnešė skaudžių žinių.
2017-02-03
po sunkios ligos mirė ilgametė mokyklos pradinių klasių mokytoja
Konstancija Romerytė.
Mokytoja Konstancija, tada dar 11-oje vidurinėje mokykloje, dirbo nuo jos atidarymo iki 2002-ųjų. Kaip mena kolegos, aktyvi saviveiklininkė – noriai dalyvavaudavusi mokyklos agitbrigados pasirodymuose. Puiki mokytoja, vesdavusi įdomias pamokas. Didelė ir išdidi savo vidumi. Aristokratiškos laikysenos – visada pasitempusi, tiesi, pasipuošusi, santūri. Turinti tvirtą gyvenimišką poziciją. Svetinga, darbšti, kruopšti, teisinga. Šviesi asmenybė – Mokytoja, mylima vaikų ir tėvų, išauklėjusi nemažai talentingų asmenybių.
2017-02-06
po varginančios ligos mirė ilgametė mokyklos direktoriaus pavaduotoja, biologijos mokytoja
Janina Vitkauskienė.
1981-ųjų rugsėjis – 2007-ieji. Daugiau nei dvidešimt penkeri, atiduoti Panevėžio 11-ajai vidurinei mokyklai. „Visada norėjau būti mokytoja,“ - sakydavo. Todėl labai mylėjusi savo mokinius. Išleistos dvi abiturientų laidos. „Pedagogė iš prigimties. Griežta ir principinga, bet teisinga, tvirtų pažiūrų, atsakinga, dora, patikima draugė ir man - lyg antroji Mama,“ – tokią Ją prisimena kartu nuo seno dirbusi ir, sunkiai ligai užklupus, nuolat lankiusi sergančiąją direktoriaus pavaduotoja Irena Gasiūnienė. „Linksma draugų susibūrimuose, visus žavėdavusi savo nuostabiu balsu. Tai buvo kritiško mąstymo žmogus, tvirta moteris, bet labai motiniška, nuoširdi patarėja ir užtarėja…“ – paprašyta prisiminti nuoširdžiai pasakoja bendražygė – direktoriaus pavaduotoja Nijolė Kovalevskienė.
Deja, mūsų niekas neklausia, ar norim išeiti – visų likimuose tvirtai pažymėta riba ,,Nuo čia ligi čia”… Ilsėkitės ramiai.
Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazijos mokytojai